Sedmáci získali bronz na kvalitně obsazeném turnaji v Brně

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmá třída se o víkendu zúčastnila turnaje Malá republika v Brně. Akce byla velmi dobře obsazená, přesto se liberečtí hokejisté ve velké konkurenci umístili na medailových pozicích! Za vítěznou Kometou a stříbrnou Spartou skončili na třetím místě z celkem šestnácti účastníků.

Výsledky Liberce na turnaji

Bílí Tygři Liberec - HC RT TORAX Poruba 7:0
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 4:0
Bílí Tygři Liberec - Dukla Jihlava 3:2
čtvrtfinále: Bílí Tygři Liberec - HC Buldoci Neratovice 4:3 po prodl.
semifinále: Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 2:6
o 3. místo: Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 5:1.

Hlavní trenér Jan Lucák hodnotí turnaj: "Turnaj byl vyvrcholením celé sezóny. Očekával jsem, že prodáme tu celosezónní dřinu a věci, na kterých jsme pracovali. Musím konstatovat, že kluci hráli hráli fantasticky. Úroveň turnaje měla hlavně v play-off neuvěřitelnou kvalitu. Zároveň v tom byly emoce, kdy se vyhrávalo, pak zase prohrávalo... V tomto směru to bylo famózní, jak se kluci museli vypořádat s různými situacemi. I to všechny posouvá dopředu, tyto situace si hráč musí prožít.

Poslední zápasy se už hrály opravdu na morál, protože byl turnaj náročný. Tohoto umístění si velmi vážím a musím smeknout i před ostatními kluby, jaké podávaly výkony. Na tuto věkovou kategorii to byl opravdu velmi vyspělý hokej. Mělo to všechny parametry toho, jak si představuju, že by měl mládežnický hokej po sportovní stránce vypadat."

Policistou na zkoušku! Do náborové akce se zapojili i naši junioři