Akademie Bílých Tygrů a Jakub Rychlovský oceněni v rámci kraje!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Krajská organizace České unie sportu a agentura Sport Action s.r.o. tradičně vyhlašují anketu o nejúspěšnější sportovce roku Libereckého kraje. V mládežnické sekci mají Bílí Tygři pravidelně výrazné zastoupení, jinak tomu nebylo ani letos!

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Libereckého kraje za rok 2020 se kvůli covidu odehrálo bez obvyklých slavnostních ceremonií. Tygří mládežníci nicméně znovu sklidili úspěchy.

V kolektivním žebříčku mládežnické sekce ankety se akademie Bílých Tygrů (celky U17 a U20) umístila na první příčce, což je v široké konkurenci fotbalových, volejbalových, florbalových, biatlonových a dalších klubů v kraji nesmírně cenné ohodnocení!

Naši mládežníci však byli vidět i v individuální rovině. Parádní bronzovou příčku obsadil mezi jednotlivci útočník Jakub Rychlovský, který už se zabydlel v A-týmu, kde momentálně bojuje o titul extraligového šampiona.

Všem oceněným gratulujeme!