U20

28. července: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 4:2 (Burda, Jeník, Holenda, Teplý)
2. srpna 17:30: Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 2:1 sn (Wiencek)
3. srpna 16:00: Bílí Tygři Liberec - HC Plzeň 1929 5:4 sn (Nezbeda 2, Juščák, Burda, rozh. náj. Holenda)
8. srpna 12:30: Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:4 (Kotyza, Chlum)
12. srpna turnaj v Pardubicích
13. srpna turnaj v Pardubicích
22. srpna 17:30: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 2:5 (Starosta, Piroutek, Jursa, Rychlovský, Bouřil)
24. srpna 16:00: HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec 6:4 (Jursa 2, Benák, Žemba)
29. srpna 15:30: Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov 6:3 (Bouřil 2, Nezbeda 2, Burda, Solenský)

U18

2. srpna 17:00: HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec 5:1 (Hrabčák)
4. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 4:5 sn (Charvát, Šafařovský, Škutina, Nikolič)
8. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice 4:1 (Křepelka, Drábek, Hrabčák, Rychlovský)
10. srpna 13:00: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 4:5 (Vomáčka, Liška, Maniaček, Hrabčák, Maniaček)
15. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK 3:1 (Rychlovský, Adamec, Šafařovský)
17. srpna 16:00: Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 6:7 (Šafařovský, Adamec, Drábek, Šeliga, Škorec, Liška)
19. srpna turnaj v Pardubicích
20. srpna turnaj v Pardubicích
23. srpna 17:30: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 0:5 (Vomáčka 2. Hampl, Jiruš, Maťátko)
24. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Plzeň 1929 3:1 (Jiruš 2, Liška)
29. srpna 18:00: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec 2:1 (Křepelka)

U16

5. srpna turnaj v Litvínově (foto)
6. srpna turnaj v Litvínově (foto)
9. srpna 15:45: Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 5:3 (Pokorný 2, Měchura)
15. srpna 11:45:Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno 5:4 (Nezbeda, Šedivý, Starý, Hampl, Vodlan)
18. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov 6:2 (Pray 3, Hampl, Jiruš, Gajda)
21. srpna 17:30: HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec 5:6 sn (Cikhart 2, Starý, Vodlan, Chmelař, roz. náj., Vodlan)
23. srpna 16:45: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec 3:4 po prodl. (Jansa, Pray, Gajda, Nezbeda)
29. srpna: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice 6:4 (Jiruš 4, Nezbeda, Pray)
1. září: HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec 2:3 (Duschka, Gajda, Pray)

U15

2. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Drážďany 9:1
11. srpna turnaj v Děčíně
18. srpna 18:15: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 5:4 (Hujer, Trunda, Damašek, Šťovíček)
19. srpna turnaj Jihlava
20. srpna turnaj Jihlava
22. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Benátky nad Jizerou 6:4 (Hujer, Trunda, Šimáněk, Pojsl, Jenčovský, Folda)
23. srpna 16:45: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec 4:7 (Rossmy 3, Trunda, Chmelař, Šťovíček, Polák)
25. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 8:3 (Vodlan 2, Pojsl 2, Folda, Trunda, Rossmy, Hujer)
29. srpna 12:00: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice 4:3 (Šimáněk, Duschka, Lejsek, Kvapil)
30. srpna 10:00: Benátky nad Jizerou - Bílí Tygři Liberec 1:3 (Damašek, Polák, Jonák)
31. srpna: Bílí Tygři Liberec - HC Jaroměř 12:2 (Chmelař 3, Šimáněk 2, Hujer 2, Lejsek, Folda, Polák, Šťovíček, Vodlan)

6. a 8. třída

9. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 5:7, 15:0
12. srpna turnaj v Chomutově
13. srpna turnaj v Chomutově
16. srpna: HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 5:5, 5:10
17. srpna: Liberec U12 - Čína (ročníky 2005, 2006, 2007) 5:0
19. srpna turnaj v Praze
22. srpna 15:00: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 8:5, 1:6
28. srpna 12:15: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 7+8 třída 9:2
2. září: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 5:5, 4:13
3. září: HC Letci Letňany - Bílí Tygři Liberec (6. třída) 3:6

5. a 7. třída

15. srpna 14:45: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 8:6, 4:2
18. srpna 15:00: Benátky nad Jizerou - Bílí Tygři Liberec 1:10, 8:4
21. srpna 10:00: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 5+6 třída 6:8
25. srpna 10:00: Bílí Tygři Liberec 5+6 třída - Mountfield HK 7:10
26. srpna: Česká Lípa - Bílí Tygři Liberec 5:16, 1:23
29. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Mladá Boleslav 15:2, 9:0

Šestka proti Číně 2017