Hokejový kemp na facebooku!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - První ročník tygřího Hokejového kempu má vlastní facebookovou stránku. Ta je pravidelně aktualizována a důležité informace na ní naleznou jak účastníci, tak případní zájemci. Neváhejte a přidejte si ji mezi své oblíbené položky a o nic nepřijdete!

Hokejový kemp Bílých Tygrů Liberec 2017 se blíží, a i proto byla založena facebooková stránka, která přináší informace a aktualizace plánů, časového harmonogramu nebo trenérského štábu.

Naleznete na ní také obsazenost individuálních tréninků, kteří mají příležitost zájemci zakoupit nad rámec kempu. V době konání akce navíc bude doplněna o fotografie a videa z dějiště.

Stránku si zobrazíte kliknutím na příspěvek výše nebo zde. Vše vypukne už 16. července. Buďte u toho!

Kemp Bílých Tygrů 2017 hlavní top