Hokejový kemp očima kamery! Reportáž s rozhovory i GoPro pohled

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Hokejový kemp je sice u konce, ale připomenout si ho můžete pomocí zajímavých videí. Kromě reportáže jsme pro vás připravili i pohled očima hráčů na All-Stars Skills. Obě videa najdete uvnitř článku.

Všechny tři skupiny se postupně vystřídaly na ploše Home Credit Arény, kde hokejisté svedli souboj o nejhezčí nájezd, nejpřesnější střelbu, nejefektivnější zakončení, nejpřesnější přihrávku a nejrychlejší projetí slalomem. K vidění byl také souboj short-tracku, kde vždy pětice hráčů bojovala o nejrychlejší průjezd dráhou s povoleným kontaktem v rámci hokejových pravidel.

Během akce byla zapnuta světelná kostka, kde byla celá akce vysílána. Použity byly i opakované záběry včetně aktivního prstence v aréně. Na facebooku čekal pro rodiče, kteří akci nestihli, živý přenos, hlavní trenér kempu Milan Plodek se navíc společně s hlavními kouči skupin ujal mikrofonu a celou akci moderoval.

Královskou kategorii o nejhezčí samostatný nájezd nakonec ovládl David Šmejkal ze skupiny white.

Během kempu přišli na led za hráči i Michal Bulíř, Filip Pyrochta, Aleš Stezka nebo Vítek Vaněček. V reportáži naleznete ohlasy účastníků i sekretáře tygří mládeže Libora Daňka, nebo právě třeba útočníka A-týmu Michala Bulíře.

Všechny fotografie a informace naleznete na facebookové stránce zde.