Juniorská liga akademií zná svůj program! Liberec odstartuje sezónu na Spartě

Date of publication Author Jan Kousal

Liberec - O vyvrcholení sezóny 2019/2020 je připravila pandemie nového koronaviru, o to více jsou liberečtí hokejisté do dvaceti let nažhavení na start nadcházejícího ročníku. Ten by měl pro Bílé Tygry začít tradičně výživným soubojem s pražskou Spartou.

Juniorská liga akademií by se měla rozeběhnout v obvyklém termínu na začátku září. Podle oficiálního rozpisu odehrají Bílí Tygři první soutěžní utkání v pátek 5. září na ledě pražské Sparty. O den později Severočeši završí úvodní hrací víkend duelem s kladenskými Rytíři.

Spolu s Bílými Tygry tak vstoupí do soutěže dalších devatenáct celků. Na všechny ligové účastníky čeká v základní části celkem 38 zápasů, hrát se bude systémem každý s každým doma i venku.

Základní část soutěže vyvrcholí závěrečným kolem 30. ledna, v případě šelem tomu tak bude na hřišti pražské Slavie. Bezprostředně po skončení první části sezóny bude následovat nadstavba.

Kompletní rozpis utkání základní části naleznete zde.

Radost Tygrů po gólu