Kategorie U15 ve velké konkurenci na Memoriálu Jaroslava Pitnera šestá

Liberec - Patnáctka má za sebou prestižní Memoriál Jaroslava Pitnera hraný v Jihlavě. V dvoudenním programu svedla náročné souboje a po těsné prohře se Žďárem nad Sázavou po samostatných nájezdech obsadila konečnou šestou příčku.

Sestava Bílých Tygrů

Lukáš Franc, Čeněk Krátký – Ondřej Pokorný, Vojtěch Lejsek, Vojtěch Duscha, Lukáš Čihák, Jakub Hladík, Filip Damašek, Jakub Helcl – Vojtěch Jonák, Lukáš Nezbeda, Adam Měchura, Mikuláš Jenčovský, Petr Šimánek, Luka Vodlan, Petr Gajda, Benet Rossmy, Jaroslav Chmelař, Jáchym Šťovíček, Lukáš Folda.

Systém turnaje

Ve skupinových bojích trval zápas 2x20 minut, výsledky z jednotlivých třetin se započítávaly zvlášť. V play-off se hrálo běžných 3x20 minut.

VÝSLEDKY TYGRŮ NA TURNAJI

HC ZUBR Přerov – Bílí Tygři Liberec 2:0 a 5:1
Branky a nahrávky: 35. Rossmy (Měchura) Vyloučení: 6:3. Využití: 2:0 V oslabení:0:0. Průběh utkání: 2:0 a 5:0, 5:1.

Bílí Tygři Liberec – HC Dukla Jihlava 1:3 a 0:6
Branky a nahrávky: 16. Měchura (Rossmy) Vyloučení: 2:6. Bez využití. V oslabení:0:3. Průběh utkání: 0:3, 1:3 a 0:6.

Bílí Tygři Liberec - SKLH Žďár nad Sázavou 5:6 po sn
Branky a nahrávky: 15. Vodlan (Měchura), 23. Gajda (Chmelař), 29. Nezbeda (Jenčovský, Šimánek), 39. Nezbeda (Jenčovský, Jonák), 45. Gajda (Čihák) Rozhodčí: Sibera - J. Jančí, Mejzlík. Vyloučení: 6:5.Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5, 5:5, 5:6.