Mládežnický hokej

Miniturnaj kategorie U16 přinesl Tygrům jednu výhru a jednu prohru

Liberec - Miniturnaj kategorie U16, který byl na programu 29. prosince, přinesl tři vyrovnané zápasy. Všechny týmy si nakonec z turnaje odvážejí po jedné výhře.

Výsledky turnaje

Bílí Tygři Liberec - HC ZUBR Přerov 1:2
HC ZUBR Přerov - HC Litvínov 1:2
HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec 1:4

Ani jednomu celku se nepodařilo na miniturnaji získat dvě výhry. Tygři těsně padli v duelu s Přerovem, poté porazili Litvínov 4:1. Naopak černožlutí si poradili Přerovem, kvůli čemuž byla tabulka bodově vyrovnaná. Nejlepší skóre mělo naše mužstvo.

Trenér kategorie U16 Richard Lobo:

„Šlo o zpestření tréninkového období mezi svátky a myslím, že miniturnaj splnil svůj účel. Mohli jsme vyzkoušet větší počet hráčů a dát jim prostor v dobrých zápasech. Doufám, že si to všichni účastníci užili a i pro ně to mělo smysl. Budeme rádi pokud se nám akci povede zopakovat i příští rok.“