Kategorie U12, šestá třída trenér Vojtěch Fiala: „V ročníku 2006 jsou zápasy s Boleslaví vždy o stoprocentním přístupu všech hráčů a to po celých šedesát minut. Kvůli tomu po naší první vlažné polovině zápasu soupeř získal náskok, který si udržel až do konce střetnutí. Spokojeni jsme s poslední dvacetiminutovkou, což je pro takový zápas málo. Velké problémy s tempem hry měla dnes naše třetí lajna, která svůj minizápas prohrála 7:0.

Kategorie U14, osmá třída trenér Vojtěch Fiala: Zápas jsme zvládli i bez šesti hráčů, kteří nastoupili v Liberci za U15. Tím se nám zase uvolnilo místo pro hokejisty ročníku 2005 a všichni čtyři doplnění hráči splnili naše očekávání. Svůj první hattrick v tygřím dresu dala letní posila Tomáš Typolt, kterému doufáme střelecká forma vydrží do dalších bojů. Těžší prověrkou bude pro nás nadcházející přípravný zápas s Hradcem.