Přípravy vrcholí, Hokejový kemp začne už za týden!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Už jen týden zbývá do začátku Hokejového kempu Bílých Tygrů Liberec. Akce se bude konat od 16. do 21. července a nabídne všem zúčastněným jak zkušenosti, tak plno zábavy. Odebírejte facebookovou stránku, kde se dozvíte všechny aktuality během kempu.

V areálu SportParku vrcholí přípravy na tygří Hokejový kemp pro ročníky 2004 - 2008. K dispozici bude Home Credit Aréna, Svijanská Aréna a přilehlý areál. Zařazeno bude do programu i beach volejbalové hřiště, gymnastická hala, střelnice nebo třeba výšlap na Ještěd.

Jako jsme vás již informovali, více informací o kempu a aktuální materiál během něho naleznete na facebookové stránce, nezapomeňte ji proto odebírat!

Facebookovou stránku se všemi důležitými informacemi si zobrazíte kliknutím zde. Vše vypukne už 16. července. Buďte u toho!

Příprava asistenta trenéra kempu Petra Šafařovského
Rozhovor se Samuelem Solenským, asistentem trenéra na kempu Kemp Bílých Tygrů 2017 hlavní top