Prvňáci změřili síly s Frýdlantem

Date of publication Author Redakce

Liberec - Že v minulém týdnu probíhala reprezentační přestávka? Ne tak pro naše malé Tygry z první třídy! V neděli 11. listopadu totiž na domácím ledě ve Svijanské aréně změřili síly se stejně starými hokejisty z Frýdlantu.

Malá Tygřata jsou sice teprve na startu své hokejové kariéry, na jejich nadšení a nasazení to však nic nemění. Ba naopak! Během nedělního souboje s Frýdlantem ukázala pravé tygří srdce a parádní hokejové výkony.

Utkáním s nedalekým soupeřem přihlíželi rodiče Tygrů i malých frýdlantkých hokejistů, kteří společně svým ratolestem vytvořili v ochozech parádní atmosféru. Na obou polovinách ledové plochy se odehrávaly zajímavé a nervydrásající zápasy, které přinesly krásné hokejové akce i spoustu emocí, které ke sportu patří - radost z vítězství, případně smutek z porážky.

První třída frýdlant top

Co však bylo nejdůležitější, všichni malí hokejisté se utkáním náramně bavili. Všem Tygřatům patří k jejich výkonům gratulace a rodičům i dalším fanouškům děkujeme za skvělou atmosféru, kterou pro malé hokejisty připravili.

Souboj první třídy s Frýdlantem si můžete připomenout v následující fotogalerii.

První třída modrý tým