Výsledky při těchto utkáních nejsou až tak důležité, každopádně oba celky si odnesly jedno vítězství. Modrý tým Bílých Tygrů prohrál se svým soupeřem 1:2, oranžový tým naopak vyhrál vysoko 9:2.

K akci byl využit areál SportParku, který nabízí hned několik fotbalových hřišť. Zvolena nakonec byla "umělka" a obě mužstva byla tak spokojená, že si ihned naplánovala odvetu. Ta by se měla uskutečnit během prvního červnového dne, tentokrát ale zápasy budou hostit Ruprechtice.

Tygřata trénink fotbal 2017

Organizace dbá na to, aby si děti letní přípravu okořenily i jinými sporty, které podporují jejich herní myšlení. „K vidění byly super vyrovnané zápasy. Další dvojutkání sehrajeme proti vratislavické Jiskře. To však nebude vše, čeká nás i florbalový turnaj s FBC Liberec," prozradil Libor Daněk, vedoucí trenér základny.

O všech akcích a aktualitách vás samozřejmě budeme průběžně informovat na tygřím webu.

Tygřata trénink fotbal 2017 3