Tygři v reprezentaci! V nominaci na kempy kategorie U16 hned čtyři Liberečané!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Příprava na sezónu 2016/2017 je v plném proudu a jinak tomu není ani u reprezentačních kategorií. Pozvánku na kempy národního mužstva U16 v Kravařích a Třemošné obdržela hned čtveřice Tygrů.

Mezi vybranými na úvodní soustředění v Třemošné, které se bude konat od 18.-21. června, nechybí brankář Pavel Čajan, obránci Jan Hampl a Adam Starý ani útočník Jan Cikhart. Všichni mají již v tuto chvíli akci jistou.

V druhé vlně, která bude trénovat od 23. do 26. června v Kravařích, žádný Tygr nefiguruje. Tedy prozatím. Mezi náhradníky je totiž zapsán bek Filip Kovář.

Reprezentační kategorie U16 má od aktuálního ročníku nový trenérský štáb. Hlavním koučem byl zvolen Karel Beran, asistenty poté Petr Svoboda s Radimem Skuhrovcem.

Jan Hampl pálí na branku soupeře