Tygří základna zahájila na venkovních sportovištích letní přípravu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po více než dvou měsících se život v Tělovýchovné jednotě pomalu vrací k normálu. Letní přípravu na venkovních sportovištích Sport Parku Liberec odstartovali i nejmenší Tygříci.

Mladí hokejisté doposud trénovali doma, přičemž byli se svými kouči v pravidelném online spojení a plnili jejich zadání. Od pondělí 18. května se už ale na základě uvolňování epidemických opatření mohli znovu sejít pohromadě.

Příprava probíhá dvakrát týdně formou her a spousty zábavných dovedností, což si naše hokejové naděje už od samotného začátku užívaly. "Samozřejmě jsme rádi, že už se znovu můžeme sejít pohromadě. Na hráčích je vidět velká chuť a jsme z jejich přístupu nadšení," nechal se slyšet vedoucí základny Daniel Stehno.