Už potřetí si žáci liberecké ZŠ U Školy vychutnali zakončení školního roku ve velkém stylu.

Date of publication Author Martin Kadlec

V pátek 27. června, tedy v poslední školní den, se v liberecké Tipsport areně uskutečnilo slavnostní zakončení školního roku 2013/2014 pro žáky „hokejové“ Základní školy U Školy v Liberci. Během ceremoniálu, který se nesl ve stylu předávání hudebních či hereckých cen, si pro ocenění přišli nejlepší kolektivy a jednotlivci.

Tomáš Filippi ocenil nejlepší hokejisty
Vyhlášeni byli žáci s nejlepšími studijními výsledky, ale i nejlepší hokejisté a krasobruslaři. Nejlepším sportovcem školy se pro uplynulý rok výjimečně nestal hokejista, nýbrž florbalový útočník William Michael Pray, který ve své věkové kategorii ovládl individuální statistiky florbalové ligy.

Vysvědčení pro žáky 9. tříd
V rámci programu byli oceněni také nejlepší žáci jednotlivých hokejových tříd. Hráč A týmu Bílých Tygrů i české reprezentace Tomáš Filippi předal každému z nich, za asistence hlavního trenéra sportovních tříd Milana Plodka a koordinátora sportovní přípravy Jiřího Bermanna, voucher v hodnotě 2 000 Kč na nákup hokejového zboží dle jejich výběru.

Závěr slavnostního programu pak obstaralo loučení a nezbytné předání vysvědčení žákům devátých tříd.

Více fotografií si můžete prohlédnout v naší fotogalerii