VIDEO: Mladší dorost bude hrát play-off! Přijďte ho podpořit!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Mladší dorostenci vybojovali po náročných a velmi vyrovnaných nadstavbových bojích postup do play-off. Ještě stále není jisté, na koho narazí, nicméně budou je bezesporu čekat další těžké zápasy. Plzeň i Sparta, z nichž jeden bude soupeřem Tygrů, jsou velmi silné celky s mnoha reprezentanty. Bez vaší podpory to nepůjde! Doma modrobílí nastoupí 10. března od 17:30.

V přiložené pozvánce na play-off naleznete jak vzkaz hráčů, tak oslavy v kabině po vybojování postupu do vyřazovacích bojů. Doplněny jsou o zajímavé momenty z rozhodujícího duelu proti pardubickému Dynamu.

O soupeři rozhodne až poslední zápas s Táborem a souboj brněnské Komety s pardubickým Dynamem. Pokud celek z druhého největšího města České republiky vyhraje tříbodovým rozdílem, náš tým narazí na pražskou Spartu, v případě ztráty Komety a plného bodového zisku ze souboje s Táborem los přidělí šelmám Plzeň.

Již nyní je jisté, že úvodní domácí zápas série bude naplánován na 10. března. Začít by měl v 17:30 a hostit ho bude Svijanská Aréna.

V přiloženém videu naleznete ohlasy kapitána Jakuba Rychlovského po souboji s Dynamem