Vánoční turnaj čtvrtých tříd nabídl parádní zápasy

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří vánoční turnaj, který se konal 21. a 22. prosince, nabídl skvělou podívanou. Šelmy vzhledem k široké základně zapojily do akce hned dva týmy, nakonec se však naši bojovníci museli sklonit před hradeckým Mountfieldem. Pohár poprvé v historii turnaje opouští Liberec.

Pořadí turnaje

1. Mountfield HK
2. Bílí Tygři Liberec White
3. Slovan Ústí nad Labem
4. Bílí Tygři Liberec Blue
5. HC Slavia Praha

Turnaje se kromě dvou tygřích výběrů zúčastnily i tři přední české celky - hradecký Mountfield, ústecký Slovan a pražská Slavia. Klání se konalo za podpory města Liberec.

Trenér třetí a čtvrté třídy Libor Daněk:

„Jsem velice nadšený z kvality připravenosti turnaje, kdy se do organizace akce zapojili rodiče našich dětí a za to jim patří obrovské díky. Při přípravách turnaje jsme spolu s kolegy řešili příjemný problém s počtem dětí, ze kterých jsme měli udělat konečnou nominaci na turnaj. Protože se jedná o vánoční turnaj, tak jsme chtěli dát dětem vánoční dárek v podobě nominace všech dětí ze 4. třídy. Byla by obrovská škoda, kdyby 10 dětí muselo domácí turnaj sledovat "pouze z tribuny". Celou situaci jsme vyřešili postavením 2. týmů. Děti nám naši důvěru vrátily v turnaji, když ukázaly, že se v této sezoně opravdu zlepšily a udělaly obrovský kus dobré práce. Jsem na ně pyšný, protože soupeře kousaly jako správní Tygři.“