U20

28. července: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 4:2 (Burda, Jeník, Holenda, Teplý)
2. srpna 17:30: Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 2:1 sn (Wiencek)
3. srpna 16:00: Bílí Tygři Liberec - HC Plzeň 1929 5:4 sn (Nezbeda 2, Juščák, Burda, rozh. náj. Holenda)
8. srpna 12:30: Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov 2:4 (Kotyza, Chlum)
12. srpna turnaj v Pardubicích
13. srpna turnaj v Pardubicích
22. srpna 17:30: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
24. srpna 16:00: HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec
29. srpna 15:30: Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov (HCA)

U18

2. srpna 17:00: HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec 5:1 (Hrabčák)
4. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 4:5 sn (Charvát, Šafařovský, Škutina, Nikolič)
8. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice 4:1 (Křepelka, Drábek, Hrabčák, Rychlovský)
10. srpna 13:00: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 4:5 (Vomáčka, Liška, Mamáček, Hrabčák, Mamáček)
15. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK
17. srpna 16:00: Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov
23. srpna 17:30: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
24. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Plzeň 1929
29. srpna 18:00: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec

U16

5. srpna turnaj v Litvínově (foto)
6. srpna turnaj v Litvínově (foto)
9. srpna 15:45: Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 5:3 (Pokorný 2, Měchura)
15. srpna 11:45:Bílí Tygři Liberec - Rytíři Kladno
18. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov
21. srpna 17:30: HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec
23. srpna 16:45: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec

U15

2. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Drážďany 9:1
11. srpna turnaj v Děčíně
18. srpna 18:15: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
19. srpna turnaj Jihlava
20. srpna turnaj Jihlava
22. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Benátky nad Jizerou
23. srpna 16:45: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec
25. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav
29. srpna 12:00: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice
30. srpna 10:00: Benátky nad Jizerou - Bílí Tygři Liberec

6. a 8. třída

9. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 5:7, 15:0
16. srpna: HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec
22. srpna 15:00: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
28. srpna 12:15: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 7+8 třída

5. a 7. třída

15. srpna 14:45: BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
18. srpna 15:00: Benátky nad Jizerou - Bílí Tygři Liberec
21. srpna 10:00: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 5+6 třída
25. srpna 10:00: Bílí Tygři Liberec 5+6 třída - Mountfield HK
29. srpna 15:00: Bílí Tygři Liberec - Mladá Boleslav

Naposledy aktualizováno 12. srpna. Další výsledky naleznete v následujícím článku

Ondřej Chrtek čeká na přihrávku