Ženská liga zná svůj los, skupina A2 byla rozšířena o další celek

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Ženská skupina A2 již zná svůj hrací plán. Po loňském třetím místě budou naše hráčky útočit na titul. Nováčkem skupiny jsou Lovosice, největšími favoritkami budou sestoupivší Karlovy Vary.

Tygřice zahájí sezónu 4. září na domácím ledě proti celku z Děčína, s nímž v loňském ročníku ovládly hned tři střetnutí z celkových čtyř. Dvě z toho navíc ukončily bez inkasované branky.

Program bude následovat výjezdem do Prahy, kde se utkají s domácí Kobrou. Ve třetím kole přivítají Karlovy Vary, následně prověří další celek z hlavního města - ESU Praha. A v posledním kole první čtvrtiny narazí na již zmiňovaného nováčka soutěže z Lovosic, jenž doplnil loňských pět účastníků při rozšíření ligy.

Nově tak na programu bude rovnou dvacet hracích kol, místo původních šestnácti. Trenéři Jan Daněk s Jiřím Vozákem by měly mít k dispozici největší opory minulé sezóny a k tomu několik posil, o nichž se stále jedná, a i proto nebyla soupiska ještě uzavřena.

Rozsáhlý předsezónní rozhovor s trenérem žen Janem Daňkem

Kompletní rozpis zápasů naleznete zde.