Zlato osmičky na turnaji v Mělníce! Tygři uspěli v mezinárodní konkurenci

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Mělník/Liberec - Osmá třída se během velikonočních prázdnin rozloučila se sezonou mezinárodním turnajem na Mělníku. V pěti zápasech narazili Bílí Tygři na týmy z Česka, Švédska, Slovenska i Maďarska a počínali si na výbornou, když brali zlaté medaile!

Vyjádření hlavního trenéra 6. a 8. třídy Vojtěcha Fialy: „Skupinou jsme prošli bez zaváhání navíc s nejlepším skóre ze všech účastníků turnaje. Po povedených skupinových bojích jsme v semifinále narazili na švédský Helsingborg. Se skandinávským soupeřem přišel nejlepší zápas na turnaji."

„Soupeř sice během celého zápasu dotahoval náš náskok, ale snažil se bojovat až do samotného konce semifinálového duelu. Ve finále jsme se střetli se slovenským výběrem Slovak Pro Select. Střetnutí patřilo jednoznačně Tygrům, když se nám během první třetiny podařilo nastřílet branky a vedení udržet až do závěrečné sirény. Celkově jsme si rozlučkový turnaj užili, ale trochu mě mrzí nevyrovnanost kvality jednotlivých týmů."