Změny v organizaci akademických týmů! Nově celky U20, U18, U16 a U15

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Od sezóny 2017/2018 se mění rozložení mládežnických celků. Nově budou kategorie pojmenovány U20, U18, U16 a U15, což usnadní celkový přehled o rozložení hráčů. Detaily jednotlivých kategorií si opět budete moct zobrazit v horním menu stránky.

Před sezónou 2017/2018 dochází v organizaci tygří mládeže k další podstatné změně. Od nynějšího data akademické celky mění svůj název podle věkového rozložení. Nově budou jednotlivé celky označeny zkratkou anglického slova under a věkovou číslovkou.

Největší zásah přišel do struktury mladších dorostů. Mladší dorost "B" zanikl a místo něho byla vytvořena nová věková kategorie U15, ELIOD Extraligu mladšího dorostu bude hrát celek U16. Dále uvidíme v akci tým U18, který bude hrát NOEN Extraligu staršího dorostu a U20. Svěřenci trenéra Valdemara Jiruše se objeví v DHL Extralize juniorů.

Všechny kategorie byly již upraveny i na mládežnickém webu, dbejte proto zvýšené pozornosti při čtení článků tak, aby nedošlo k záměně.

Vyhrát vhazování se snaží Kryštof Bouřil