Znám je i rozpis NOEN Extraligy staršího dorostu. Tygři vyjedou poprvé na led proti Spartě

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Stejně jako junioři, začnou na domácím ledě i starší dorostenci. Ti svou soutěž zahájí 9. září proti pražské Spartě. O necelý týden později naopak sami zavítají do hlavního města, když vyznou Slavii. Konec základní části je naplánován na 18. listopadu.

Starší dorostenci vyjedou poprvé na led k soutěžnímu utkání 9. září a to proti pražské Spartě. Poprvé na hřišti soupeře se představí o týden pouze v souboji se Slavií.

Následují souboje proti rivalům z Mladé Boleslavi a Letňany. Celý koloběh se bude opakovat ještě třikrát, tudíž základní část skončí po šestnácti odehraných duelech v sobotu 18. listopadu, kdy do Liberce přijedou právě Letci z Letňan.

Následovat bude nadstavbová část a play-off a závěrečný turnaj. Pravidla soutěže si můžete osvěžit zde. Časový harmonogam zase jako již tradičně tady, začátky zápasů budou upřesněny. ELSD Program 2017/2018