14.12.2017 Kryštof Rossmann

Pátá třída podruhé v sezóně padla. Nestačila na Jablonec

Liberec - Páťáci si nedokázali poradit s Jabloncem nad Nisou a podruhé v sezóně svému soupeři podlehli. Porážka byla způsobena hlavně nedostačující koncentrací.

celý článek
13.12.2017 Kryštof Rossmann

Tygří vánoční turnaj a miniturnaj U16

Liberec - Kromě Christmas Cupu budou Bílí Tygři pořádat ještě další dva turnaje. Čtvrté třídy se setkají na ledě těsně před Štědrým dnem v rámci Tygřího vánočního turnaje, mladší dorostenci zase změří po Vánocích síly v miniturnaji s Lítvínovem a Přerovem. Oba turnaje jsou podpořeny z rozpočtu statutárního města Liberec.

celý článek
13.12.2017 Kryštof Rossmann

Christmas Cup 2017 se blíží! Zápolit bude osmnáctka

Liberec - Severočeská metropole bude opět po roce hostit Christmas Cup. Turnaj kategorie U18, který je i letos pořádán za podpory Libereckého kraje, se uskuteční v pondělí 18. prosince a provázet ho bude netradiční formát.

celý článek
12.12.2017 Kryštof Rossmann

Páťáci přejeli Turnov. Rozhodla produktivita

Liberec - Tygří pátá třída si v dalším kole Ligy mladších žáků poradila s Turnovem. Rozhodla střelecká produktivita, ve které naše mužstvo dominovalo.

celý článek
12.12.2017 Kryštof Rossmann

Šestnáctka podlehla Chomutovu a zůstává bez bodu

Liberec - Kategorie U16 nevstoupila do utkání proti chomutovským Pirátům vůbec špatně, ale nakonec opět zůstala bez bodu. Rozhodla trefa Marcela Štefančíka dvě minuty před koncem zápasu.

celý článek
11.12.2017 Kryštof Rossmann

Patnáctka poprvé prohrála, nestačila na Benátky nad Jizerou

Liberec - Třináct zápasů byla dlouhá liberecká neporazitelnost. Ve druhém utkání nadstavbové skupiny se ale šelmám do cesty postavily Benátky nad Jizerou a duel ovládly vysoko 6:1.

celý článek