18.8.2017 Kryštof Rossmann

Turnaj osmé třídy v Chomutově a přípravný zápas šesťáků s výběrem Číny

Liberec - Tygří osmáci mají za sebou kvalitně obsazený turnaj v Chomutově, po vyrovnaných soubojích a závěrečných prohrách s Vítkovicemi brali bronz. Šestá třída porazila v přátelském utkání výběr Číny poměrem 5:0.

celý článek
18.8.2017 Kryštof Rossmann

Výsledky přípravných zápasů všech mládežnických celků!

Liberec - V následujícím článku naleznete soupis a výsledky všech odehraných přípravných utkání libereckých mládežnických celků před sezónou 2017/2018. Jak si mužstva vedou?

celý článek
14.8.2017 Kryštof Rossmann

Jan Jeník o Memoriálu: Hráli jsme týmově, kluci mi ke gólům pomohli

Liberec - Jan Jeník zažil velmi vydařený Memoriál Ivana Hlinky. S šesti přesnými zásahy se stal nejúspěšnějším střelcem svého celku i celého turnaje, přičemž se neprosadil pouze ve finálovém souboji s Kanadou. Jak tygří forvard své působení v národním dresu viděl?

celý článek
14.8.2017 Kryštof Rossmann

Dvacítka na turnaji v Pardubicích ani jednou nezaváhala a bere první místo!

Liberec - Kategorie U20 na pardubickém turnaji dominovala. V kvalitní konkurenci čtyř soupeřů neztratila ani bod, když všechny zápasy ovládla a zaslouženě si tak dokráčela pro první místo!

celý článek
13.8.2017 Kryštof Rossmann

Češi na Memoriálu Ivana Hlinky zazářili! Jan Jeník se stal nejlepším střelcem turnaje

Břeclav/Liberec - Memoriál Ivana Hlinky je u konce. Česká reprezentace sice nedokázala obhájit loňské zlaté medaile, i tak ale svými výkony jednoznačně oslnila. Její cestu za obhajobou totiž musela zastavit až ve finále Kanada, liberecký Jan Jeník se navíc stal nejúspěšnějším střelcem turnaje!

celý článek
12.8.2017 Kryštof Rossmann

Češi zůstali těsně pod vrcholem, Kanadě podlehli ve finále Memoriálu 1:4

Břeclav/Liberec - Jízda českého národního mužstva na Memoriálu Ivana Hlinky byla parádní a to i přesto, že se nepodařilo obhájit loňské zlato. Ve finále Kanaďané vyhráli 4:1, Češi včetně Jana Jeníka a Matěje Pekaře berou stříbro.

celý článek