28.3.2017 Kryštof Rossmann

Produktivita mladšího dorostu v PLAY-OFF 2016/2017!

Liberec - Mladší dorost svedl s pozdějším mistrem - pražskou Spartou tuhý boj. Jelikož se série hrála pouze na dva vítězné zápasy, hráči měli na nabrání kanadských bodů pouze 120 minut. Kdo si vedl nejlépe?

celý článek

Dorost "B" se rozloučil se sezónou výhrou 6:0 nad Motorem!

Liberec - Mladší dorost "B" má po sezóně, v posledním utkání ročníku 2016/2017 porazil Motor České Budějovice vysoko 6:0. Zároveň také zakončil ligový rok všech mládežnických celků Bílých Tygrů. V konečném součtu se umístil na třetí pozici.

celý článek
27.3.2017 Kryštof Rossmann

Čtvrtá třída obhájila triumf na turnaji O putovní pohár starosty města Prahy 6!

Liberec - Tygří čtvrtá třída po svých o rok starších spoluhráčích obhájila prvenství na turnaji O putovní pohár starosty města Prahy 6. Klání se odehrálo mezi 25.-26. březnem, přičemž o první příčku bojovalo hned osm týmů! Gratulujeme!

celý článek
26.3.2017 Kryštof Rossmann

Sedmáci se rozloučili se sezónou vítězně. Skolili Nymburk

Liberec - Sedmá třída ukončila ligovou sezónu 2016/2017 vítězstvím nad Nymburkem. Ačkoliv výkon našeho mužstva ideální nebyl, výhra se počítá. Tygři tedy skončili čtvrtí, s čtyřbodovým náskokem na třetí Poděbrady a s osmibodovou ztrátou na Hradec Králové.

celý článek

Mladší dorost "B" padl po samostatných nájezdech, nestačil na Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod/Liberec - Mladší dorostenci "B" si ze zápasu s Havlíčkovým Brodem odvážejí bod. Ve třetí třetině dorovnali nepříznivé skóre, ale v samostatných nájezdech byl úspěšnější domácí celek.

celý článek

Dorost "B" přehrál Benátky nad Jizerou. Skóre 5:0

Liberec - Mladší dorost "B" dokázal na domácím ledě porazit celek z Benátek nad Jizerou. Svému soupeři nastřílel hned pět branek, přičemž sám neinkasoval ani jednou. Gólmani Čajan s Králem tedy vychytali čisté konto.