22.1.2017 Kryštof Rossmann

Junioři deklasovali Karlovy Vary, Energii nastříleli 7 branek!

Karlovy Vary/Liberec - Junioři v Karlových Varech dominovali a domácímu celku nastříleli hned sedm branek. Jejich ztráta na play-off však stále činí dvanáct bodů. Čtyřmi body se v duelu prezentoval Jan Jeník, který třikrát asistoval a jednou sám skóroval.

celý článek
21.1.2017 Jan Kousal

Starší dorost mocně dotahoval, s Kometou nakonec těsně prohrál

Liberec - Starší dorost se po jasné prohře s Jihlavou pokusil získat tři body v utkání proti Brnu. Jenže svěřenci Jiřího Kudrny nezachytili ideálně první polovinu zápasu, a tak, i přes docela dobrý finiš, Kometě podlehli.

celý článek
20.1.2017 Kryštof Rossmann

Zase ta Jihlava! Dukla začala a ukončila sérii starších dorostenců

Liberec - Jihlava jako kdyby byla starším dorostencům prokletá. Již podruhé, jako jediná, dokázala náš celek v nadstavbové skupině porazit a tentokrát navíc vysoko 5:0, také ukončila libereckou sérii sedmi vítězných zápasů v řadě.

celý článek
20.1.2017 Kryštof Rossmann

Junioři další body nepřidali, vynulovala je Plzeň

Plzeň/Liberec - Další potřebné body tygří junioři nepřidali. V Plzni nedokázali vyzrát na Adama Zemana a naopak sami inkasovali tři branky. Jejich program pokračuje už v sobotu, když nastoupí proti Karlovým Varům.

celý článek
19.1.2017 Kryštof Rossmann

VIDEO: Letní kemp Bílých Tygrů bude patřit ročníkům 2004 - 2008

Liberec - Ve dnech od 16. do 21. července 2017 pořádá klub Bílí Tygři Liberec již tradiční letní hokejový kemp. Tentokrát bude patřit ročníkům 2004 - 2008 a účastnit se ho budou i hráči A-týmu. Ve videu naleznete jak bližší informace, tak rozhovor s hlavním trenérem kempu Milanem Plodkem.

celý článek
18.1.2017 Kryštof Rossmann

Šesťáci smetli čtyřmi góly v přesilovkách Letňany!

Praha/Liberec - Šestá třída fantastickým výkonem přehrála silné Letce z Letňan vysoko 7:1. Na výsledku se výrazně podepsaly i čtyři branky v početní výhodě, které si Tygři vydobyli bruslivým výkonem.

celý článek