16.10.2017 Kryštof Rossmann

Sedmáci rozstříleli Jablonec 22:0. Soupeři patří poděkování, bojoval až do konce

Liberec - Tygří sedmáci v utkání šestého kola Žákovské ligy nedali svému soupeři z Jablonce nad Nisou šanci. Od první minuty byli lepším celkem a jejich dominance nakonec přinesla výsledek 22:0. Poděkování patří soupeři, který hrál po celý zápas fair play a bojoval až do konce!

celý článek

Páťáci svedli s Jabloncem tuhou bitvu, nakonec se vrátili jako vítězové

Liberec - Páťáci svedli s jabloneckými Vlky velmi tuhou bitvu, ve které obě mužstva hrála naplno. Úspěšnější byli nakonec Tygři, kteří si tak ze souboje dvou šelem odvezli dva body za výhru 7:3.

celý článek

Kategorie U15 si zpestřila volno přípravným zápasem. Pardubice porazila 4:2

Liberec - Tygří kategorie U15 zažívá vyvedený vstup do soutěže. V lize ještě neprohrála a vítězná byla i v přípravném utkání s Pardubicemi. To ovládla hlavně díky úspěšné druhé třetině 4:2 a pokračuje tak na vlně výher!

celý článek
14.10.2017 Jonáš Majtyka

Osmnáctka si v napínavém zápase výhru nepřipsala. Spartě podlehla v nájezdech

Liberec - Sobotní střetnutí naší U18 se Spartou přineslo vzrušující podívanou. Ještě tři minuty před koncem Pražané vedli, jenže Tygři v přesilové hře srovnali skóre a poslali zápas do prodloužení. V něm branka nepadla a rozhodnout tak museli samostatné nájezdy, ve kterých byli nakonec úspěšnější hráči v rudých dresech.

celý článek
13.10.2017 Jan Kousal

Šestnáctka v nájezdové loterii podlehla Hradci

Liberec - Velmi vyrovnané utkání mají za sebou liberečtí reprezentanti do šestnácti let. Tuhou bitvu s východočeským Hradcem Králové rozhodly samostatné nájezdy, v nichž se z bonusového bodu radovali hosté.

celý článek
13.10.2017 Jaroslav Vondrák

Kategorie U16 veze ze Žďáru tři body, Cikhart zaznamenal hattrick

Liberec/Žďár nad Sázavou - Šestnáctka potvrdila dobrou formu z úvodu sezóny i v utkání proti Plamenům ze Žďáru nad Sázavou. Hned tři branky si připsal Jan Cikhart.