20.2.2017 Petr Duschka

Osmáci bojovali. Nakonec ale padli v Hradci a zřejmě definitivně se loučí s šancí na první místo

Hradec Králové/Liberec - Závěr ligové soutěže se blíží a starší žáci vyjeli k poslednímu střetnutí proti Mountfieldu, který v ligovém ročníku na jeho ledě ještě neporazili. Začátek první periody vyzníval výrazně pro soupeře, ale druhá půlka již byla v režii Tygrů, díky čemuž ji náš tým vyhrál 2:1. Druhá perioda byla oboustranně vyrovnaná, ale v rozhodujících situacích byl úspěšnější soupeř a tuto část zápasu vyhrál 2:0. Ve třetí třetině se hrálo bez vyložených šancí na obou stranách. Našemu týmu se však již nepodařilo skórovat, a tak odjíždí domů s porážkou.

celý článek
20.2.2017 Kryštof Rossmann

Produktivita staršího dorostu 2016/2017!

Liberec - Starší dorost už má všechny své zápasy základní části i nadstavbové skupiny A za sebou. Můžeme se tedy podívat na kompletní statistiky všech hráčů, kteří v jeho dresu během aktuálního ročníku působili. Kdo si vedl nejlépe?

celý článek
19.2.2017 Jan Kousal

Šlágr pro Kometu. Mladší dorost srazila branka tři minuty před koncem

Brno/Liberec - Trochu smolně skončilo pro svěřence Milana Plodka střetnutí dvou doposud tabulkově nejúspěšnějších týmů - Liberce a Brna. Ačkoliv Tygři smazali dvoubrankové manko, inkasovaný gól necelé tři minuty před koncem rozsoudil utkání ve prospěch Komety.

celý článek
18.2.2017 Jan Kousal

Ani Burdův hattrick na Třinec nestačil, juniorka padla v nájezdech

Liberec - Bojovali, třikrát v utkání vedli a stejně to nestačilo. Za svůj výkon se ale svěřenci Valdemara Jiruše rozhodně nemusí stydět. S třineckými Oceláři dlouho hráli vyrovnanou partii, která dospěla až do nájezdů. V nich si bod navíc vystříleli hosté. Tygři se tak před svým soupeřem museli sklonit, nepomohly jim ani tři trefy Václava Burdy.

celý článek
18.2.2017 Kryštof Rossmann

Milan Plodek krátce o důležitém souboji s Kometou

Liberec - Mladší dorost během neděle veledůležitý zápas. V posledním vzájemném měření sil totiž zamíří na led brněnské Komety a bude bojovat a body, které by mohly naše mužstvo výrazně přiblížit k triumfu a nadstavbové skupině D.

celý článek

Rozhodující střelec Vítek Turský: Gól jsem nečekal. Rozhodně velká radost!

Liberec - Junioři zvládli bláznivý souboj s Vítkovicemi, když obrátili nepříznivé skóre třemi brankami ve třetí třetině. Tu rozhodující si nečekanou a přesnou ranou připsal Vítek Turský. „Myslím, že jsme to zvládli dobře a ukázali sílu v týmu. Byl to kvalitní zápas," říká na začátek.