25.6.2017 Kryštof Rossmann

Změnou prošla i NOEN Extraliga staršího dorostu. Týmy nově čeká pět skupin

Liberec - Po DHL Extralize juniorů se změn dočkala i druhá nejvyšší mládežnická soutěž NOEN Extraliga staršího dorostu. Nově se soutěže bude účastnit rakouský Salzburg, přičemž týmy budou rozděleny do pěti pětičlených skupin. O vítězi rozhodne závěrečný turnaj.

celý článek
22.6.2017 Kryštof Rossmann

DHL Extraligu juniorů čekají další změny. Vracejí se výjimky, přibude nadstavba

Liberec - Po roce se opět mění pravidla DHL Extraligy juniorů. Mezi největší úpravy patří zrušení zákazu startu hráčů na výjimku, zkrácená základní část a play-off i přidání nadstavbové části. Do té se však nebudou započítávat body získané v první fázi ročníku.

celý článek
21.6.2017 Jonáš Jech, Kryštof Rossmann

Příběh Jana Jeníka: Mým snem je si jednou zahrát extraligu za Bílé Tygry

Liberec - Šikovný forvard do dorosteneckého hokeje vtrhl v týmu Mladé Boleslavi, ale od sezóny 2015/16 už je pevným článkem kádrů liberecké mládeže. V obou ročnících v barvách Bílých Tygrů si udržel průměr více než jednoho kanadského bodu na zápas, což je obdivuhodná bilance a dlouhodobě ukazuje, že je velkou nadějí libereckého hokeje.

celý článek
16.6.2017 Kryštof Rossmann

VIDEO: Vše se bude odvíjet podle mě. Zázemí je tu špičkové, ví posila Michal Teplý

Liberec - Po brankáři Lukáši Paříkovi doplnil řady tygřích mládežnických celků ještě forvard Michal Teplý. Ten přišel z Havlíčkova Brodu a během sezóny by měl brázdit led DHL Extraligy juniorů. Jak se na svou premiéru v této soutěži těší?

celý článek
14.6.2017 Kryštof Rossmann

VIDEO: Zázemí je skvělé. Musím na sobě neustále makat, říká gólman Lukáš Pařík po příchodu z Letňan

Liberec - Tygří akademie byla v předsezónním období doplněna o výrazné jméno. Z pražských Letňan přestoupil pod Ještěd šestnáctiletý nadějný brankář Lukáš Pařík, který s Tygry již naplno trénuje.

celý článek
10.6.2017 Kryštof Rossmann

Marek Zachar obsáhle o uplynulé sezóně v Kanadě, dlouhém cestování i fotkách s fanoušky

Liberec - Marek Zachar byl v uplynulém ročníku, který strávil v zámoří, k nezastavení. V dresu Sherbrooku nasázel osmnáct gólů a pětadvacet asistencí v sedmadvaceti zápasech. „Většinu sezóny jsem hrál v první nebo druhé formaci. Hrál jsem přesilovky, oslabení, trenér ve mně měl velkou důvěru. Měl jsem třeba pětadvacet minut za utkání, což je enormní množství. V lajně jsem hrál s Rusem a kapitánem," říká na úvod.

celý článek