Kemp

Jméno a příjmení účastníka:
Datum narození účastníka:
Adresa účastníka:

Klubová příslušnost:
Post:
Kontakt na rodiče účastníka
(e-mail a telefon):
Potvrzuji správnost zapsaných údajů a dávám svůj souhlas klubu Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s. aby zpracovávala a evidovala mé osobni´ údaje.

Hrabík v reprezentaci!
Kryštof Hrabík byl nominován Turnaj čtyř zemí reprezentačního výběru U20 ve Finsku. Klání se uskuteční v termínu od 20.-27. srpna ve Vierumäki.
před 2 dny
Sýkorová na sraz!
Tygřice Karolína Sýkorová se zúčastní přípravného kempu českého národního týmu dívek do šestnácti let v Blansku! Samotný kemp se v moravské metropoli koná od 25. do 27. srpna.
pondělí 14.8.2017
Přípravné zápasy!
Článek o výsledcích přípravných duelů všech mládežnických celků byl aktualizován. Podívat se na soupis můžete zde.
sobota 12.8.2017