Kemp

Jméno a příjmení účastníka:
Datum narození účastníka:
Adresa účastníka:

Klubová příslušnost:
Post:
Kontakt na rodiče účastníka
(e-mail a telefon):
Potvrzuji správnost zapsaných údajů a dávám svůj souhlas klubu Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s. aby zpracovávala a evidovala mé osobni´ údaje.

Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Rozhovor s Teplým
Na webu Benátek nad Jizerou naleznete rozsáhlý rozhovor s šestnáctiletým forvardem Michalem Teplým. Přečíst si ho můžete kliknutím zde.
středa 11.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017