Kemp

Jméno a příjmení účastníka:
Datum narození účastníka:
Adresa účastníka:

Klubová příslušnost:
Post:
Email na rodiče účastníka:
Telefon na rodiče účastníka:
Potvrzuji správnost zapsaných údajů a dávám svůj souhlas klubu Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s. aby zpracovávala a evidovala mé osobni´ údaje.

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017