Starší dorost tápe, v pátečním klání nestačil na Havl. Brod

Date of publication Author Lukáš Šonský

L i b e r e c - Mladé naděje Bílých Tygrů zajížděly po nepříliš pozitivních výsledcích na havlíčkobrodský led s cílem napravit zaváhání z minulých kol. Svěřenci trenéra Bouchnera drželi s Rebely krok do druhé třetiny, ve které se dostali také do vedení. Havlíčkův Brod ale dokázal vyrovnat a v prodloužení duel definitivně rozhodl.

33. kolo, pátek 08. ledna 2010
3:2p
(1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 3. E.Novák (Plutnar, Zdražil), 41. Račanský (Ondráček), 63. Zdražil (Plutnar) - 7. Schutz (Psota), 38. Beníšek (Staněk). Rozhodčí: Blecha - Doležálek, Novák. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 33:28. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2 - 3:2pp.