Mladší dorost: Chlum popravil hattrickem Tábor

Date of publication Author Petr Schultz

Tábor/Liberec - V posledním duelu ELIOD extraligy mladšího dorostu hráli Bílí Tygři na ledě Táborských. Už od první minuty se hrálo podle libereckých not a Severočeši nakonec porazili Jihočechy jasným rozdílem 5:0. Hattrickem se v duelu blýskl Filip Chlum.

36. kolo, neděle 24. března 2013

Branky a nahrávky: 3. Bělohorský (Sviták), 8. Nezbeda (Antonín, Turský), 8. Chlum (P. Straka), 31. Chlum (Straka, Chrtek), 45. Chlum (P. Straka). Rozhodčí: Kreuzer - Farkač, Zelenka. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 21:45. Průběh utkání: 0:5.

Hockey Club Tábor

Mich. Novák (8. Pavlát) - Brabec, Dvořák, Hajič, Hošek, Hubáček, Jansa, Jelínek, Jindra, Kalaš, Mar. Novák, Pastyřík, Vá. Prchal, Vo. Prchal, Raiterman, Růžek, Skalický, Trepka, Vápeník, Veřtát, Vlk.

Žajdlík - Antonín, Bělohorský, Eichler, Hrala, Husa, Chlum, Chrtek, Kačířek, Kunst, Kysilka, Mečíř, Němeček, Nezbeda, Solenský, P. Straka, Suchý, Sviták, Turský, Wiencek, Zachar.

Není k dispozici.

36. kolo, neděle 24. března 2013