Deváťáci na Spartě dokonali stoprocentní čtvrtinu základní části!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedm soupeřů, sedmkrát za tři body. Tygří kategorie U15 prožívá výsledkově bezchybný vstup do nového ročníku, což potvrdila také na Spartě! Po vítězství 7:4 si může odškrtnout bodově kompletní první čtvrtinu základní části. Dramatičtější koncovku v hlavním městě odmítl Šimon Šejc, který se blýskl hattrickem.

7. kolo, sobota 30. září 2023

3. Kolupaev (Boháček, Vlk), 32. Boháček (Platil, Vágner), 38. Kincl (Poláček, Kolupaev), 53. Heřman (Vaňha, Sivek) – 8. Čančík (Sanejstr, Filo), 20. Sanejstr (Šejc, Čančík), 24. Sanejstr (Tureček, Šejc), 28. Novák (Filo, Kubín), 32. Šejc (Sanejstr, Čančík), 52. Šejc (Čančík, Pacovský), 54. Šejc (Čančík, Sanejstr).

HC Sparta Praha

M. Všetečka (T. Binko) — J. Plesník, D. Trachta, F. Soukup, L. Vágner, J. Kincl, S. Žuffa — V. Sivek, D. Kolupaev, D. Heřman, V. Boháček, P. Poláček, M. Kalčev, S. Platil, O. Vaňha, V. Vlk.

O. Maxin (M. Bureš) — D. Novák, M. Tureček, T. Srnský, A. Pacovský, Š. Tomka, S. Sanejstr — P. Kubín, M. Čančík, J. Cerman, V. Šťástková, P. Filo, J. Fadrhonc, K. Volavka, Š. Šejc.

Vojtěch Fiala
„Zahrát "čisté kolo" je parádní vstup do soutěže, zároveň víme, že je to motivace pro každého soupeře, naši sérii přerušit. Sparta odehrála dobrý zápas, od začátku nás aktivně napadala a minimálně v první třetině měla ze hry víc než my. V druhé části se nám podařilo gólově odskočit, avšak čím více jsme se tlačili dopředu, tím více jsme zbytečně otvírali obranu. Z toho se musíme poučit a nehrát za hranicí rizika. Z ofenzivního pohledu naše první lajna dominovala. Některé akce stály opravdu za to.“

7. kolo, sobota 30. září 2023

HC Sparta Praha