Devítce se na Slavii nepovedl vstup do utkání a podlehla Pražanům 1:5

Liberec - Tygří kategorii U15 se na Slavii – podobně jako před týdnem doma proti Pardubicím – nepovedl vstup do zápasu. Sešívaní se ujali vedení 3:0, a přestože se naši hráči snažili o zvrat a vypracovali si spoustu nadějných šancí, prosadili se pouze jednou zásluhou Dominika Beneše.

11. kolo, sobota 21. října 2023
5:1
(3:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 05:02 Mikš (Janoušek, Slížek; 5/5), 06:25 Hörnig (Hlaváček, J. Novák; 5/5), 08:28 P. Malacha (Hörnig; 5/5), 56:55 Hlaváček (Hörnig; 5/5), 59:49 Hörnig (P. Malacha; 4/5) – 15:21 Beneš (Tureček; 5/5). Rozhodčí: Bláha – Koliš, Lužný. Diváci: 47. Vyloučení: 5:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 26:55. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

HC Slavia Praha

Štěpánek – Dvorský, Filip, Reich, J. Novák, J. Malacha, Švec – Stejskal, Janoušek, Hlaváček, Hörnig, Mikš, Švancar, Benýšek, Slížek, P. Malacha.

Bureš – Sanejstr, Pacovský, Srnský, D. Novák, Tureček – Jančařík, Kubín, Fadrhonc, Filo, Šejc, Beneš, Šťástková, Kučera, Cerman, Čančík.

Vojtěch Fiala
„Zatímco v první čtvrtině soutěže jsme měli neskutečné vstupy do utkání, ve druhé to zatím rozhodně neplatí. Slavia svojí urputností a nasazením brzy odskočila na 3:0, my museli dotahovat. Od druhé třetiny se zvedl pohyb i četnost střel, nicméně bez gólového efektu. První si srovnáme hlavy a přístup, pak můžeme znovu vyhrávat. Zadarmo nám nikdo nic nedá.“