Devítka přehrála Tábor

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Podruhé v krátkém časovém sledu se naše devátá třída utkala s Táborem – tentokrát na ledě soupeře v rámci dohrávky 20. kola, jež bylo původně odložené kvůli tehdejší sněhové kalamitě. Bílí Tygři se museli popasovat s komplikacemi na cestě, na místo konání dorazili "za pět minut dvanáct," ale zápas následně měli pod kontrolou a v dobrém se naladili na mistrovství krajů, které začíná v pondělí.

27. kolo, čtvrtek 18. ledna 2024

Branky a nahrávky: 19:20 Sanejstr (Kubín; 5/5), 24:00 D. Novák (Kubín; 5/4), 25:00 Čančík (D. Novák; 5/5), 31:12 Čančík (Kubín; 5/5), 59:14 D. Novák (Tureček; 4/5). Rozhodčí: Zedníková – Tuháček, Mička. Diváci: 70. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 18:45. Průběh utkání: 0:5.

Hockey Club Tábor

Malypetr – L. Novák, Mareš, Hrobský, Skalický, Lukeš, Domin – Květoň, Želivský, Kořánek, Nevšímal, Stöhr, Fabišík, Eremiáš, Severa, Sedlář.

Maxin – Tomka, Sanejstr, Pacovský, Srnský, D. Novák, Tureček – Čančík, Hloušek, Volavka, Filo, Beneš, Fadrhonc, Cerman, Lochman, Kubín.

Vojtěch Fiala
„Sešlo se nám to... Do Tábora jsme přijeli v čase, kdy soupeř už byl na ledě. Jednomu z hráčů se navíc udělalo zle, takže jsme museli upravit sestavu. Ale herní projev na ledě byl jasně v naší režii, hráli jsme s chutí, ale na počet střel a "áčkových" šancí jsme si to dělali těžší, než bylo potřeba. Moc si vážím, že jsme to vzadu zavřeli na nulu. Teď už vyhlížíme turnaj krajů, kam jedeme s pokorou a zároveň zdravými ambicemi.“

27. kolo, čtvrtek 18. ledna 2024

Hockey Club Tábor