U15 zvítězila ve Varech, dvakrát skóroval Beneš

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devátá třída v Karlových Varech inkasovala jako první, načež skóre otočila ve svůj prospěch. Domácí pak z trestného střílení srovnali krok, nicméně Liberečtí se těsně před koncem druhé třetiny vrátili do vedení, a to si už vzít nenechali.

4. kolo, pátek 16. února 2024

6. Suchý (Kubík), 32. Suchý (TS), 59. Mähler (Kubík) – 18. Fadrhonc (Filo, Volavka), 31. Kubín (Tureček, Fadrhonc), 40. Beneš (Volavka, Fadrhonc), 55. Volavka (Beneš), 59. Beneš.

HC Energie Karlovy Vary

– Křivánek, Zimmermann, Zeus, Hájek, Postl, Horáček – Gerstner, Kubík, Kubát, Suja, Vaňourek, Mähler, Hanson, Pavlovic, Suchý.

Průšek – Tomka, Pacovský, Srnský, Novák, Tureček – Cerman, Hloušek, Volavka, Filo, Beneš, Fadrhonc, Šťástková, Kučera, Čančík, Kubín.

Vojtěch Fiala
„Oběma týmům chybělo několik klíčových hráčů. Soupeř patří v letošní sezóně ke špičce kategorie U15, takže nás těší, že jsme zápas zvládli dotáhnout do vítězného konce. Doufám, že potvrdíme chuť rvát se o každý kotouč i v neděli s Plzní.“

4. kolo, pátek 16. února 2024

HC Energie Karlovy Vary