Základní část

8.třída:  tým | zápasy 7.třída:  tým | zápasy
6.třída:  tým | zápasy 5.třída:  tým | zápasy
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
Bohužel vybrané statistiky nebyly nalezeny
Další sezóny

Havlín zůstává Tygrem
Obránce Tomáš Havlín, jenž v Liberci prošel všemi mládežnickými kategoriemi, podepsal s klubem novou dvouletou smlouvu a zůstane i nadále Bílým Tygrem. Minulý ročník působil převážně v prvoligových Benátkách, stihl ovšem odehrát i pět utkání v tygřím „áčku“. Více se dočtete zde.
před 2 dny
Bruslení s Tygry!
Nezaznamenali jste ještě akci Bruslení s Tygry, která se koná 10. června v 13 hodin? Přečtěte si článek, kde naleznete bližší informace, naleznete ho tady.
středa 7.6.2017
Tygři v reprezentaci!
Mezi vybranými hráči na dva kempy kategorie U16 jsou hned čtyři Tygři, Filip Kovář navíc působí mezi náhradníky. Kdo dostal od nového trenérského štábu pozvánku? Více se dočtete zde.
pondělí 5.6.2017