Tabulka extraligy

Výsledky - extraliga mladšího dorostu

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KLP KOM KVA LET LIB LIM MBL MDS MTT PCE PLM POM PRE SLA SPA TEC TRI UNL VIT VSE WAB ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

16 19.11.2017 MDS ZLN 1:2
16 19.11.2017 VIT VSE 3:1
16 19.11.2017 SPA KVA 3:2
16 19.11.2017 JIH PCE 2:3p
16 18.11.2017 HBR HKM 4:5
16 18.11.2017 CEM LIB 1:6
16 18.11.2017 PLM CHM 4:3p
16 18.11.2017 TEC HAV 3:2p
16 18.11.2017 MTT SLA 0:1
16 18.11.2017 LIM KLA 3:1
16 18.11.2017 MBL LET 3:2
16 18.11.2017 ZNS KOM 2:11
16 18.11.2017 KLP UNL 5:1
16 18.11.2017 TRI PRE 2:5
16 18.11.2017 WAB POM 2:1
15 17.11.2017 HKM ZNS 10:1
15 17.11.2017 CHM SPA 5:4
15 17.11.2017 KLA PLM 0:2
15 17.11.2017 LIB JIH 7:2
15 17.11.2017 POM TEC 0:2
15 17.11.2017 VSE TRI 1:4
15 17.11.2017 HAV VIT 1:2
15 17.11.2017 KOM CEM 2:3p
15 17.11.2017 KVA KLP 5:1
15 17.11.2017 UNL MTT 7:2
15 16.11.2017 SLA LIM 3:4p
15 16.11.2017 LET HBR 3:5
15 16.11.2017 MDS WAB 3:2
15 16.11.2017 PCE MBL 3:4
14 12.11.2017 MDS POM 10:0
14 4.11.2017 CEM HKM 2:5
14 4.11.2017 JIH KOM 3:4p
14 4.11.2017 HBR ZNS 4:0
14 4.11.2017 PLM SLA 8:1
14 4.11.2017 KLP CHM 2:6
14 4.11.2017 WAB PRE 1:5
14 4.11.2017 MBL LIB 1:7
14 4.11.2017 VIT TEC 8:0
14 4.11.2017 LET PCE 1:5
14 4.11.2017 ZLN VSE 4:0
14 4.11.2017 MTT LIM 1:2
14 4.11.2017 UNL KVA 2:4
14 4.11.2017 SPA KLA 4:2
13 2.11.2017 LIM PLM 1:4
13 2.11.2017 HKM JIH 3:1
13 2.11.2017 SLA SPA 2:6
13 2.11.2017 KVA MTT 4:1
13 2.11.2017 PCE HBR 6:2
13 2.11.2017 LIB LET 6:0
13 2.11.2017 KLA KLP 8:3
13 2.11.2017 ZNS CEM 3:4
13 2.11.2017 VSE WAB 3:1
13 2.11.2017 VIT TRI 1:2
13 2.11.2017 CHM UNL 4:3p
13 2.11.2017 HAV ZLN 1:0
13 2.11.2017 KOM MBL 7:6sn
13 2.11.2017 PRE POM 12:0
9 31.10.2017 PCE ZNS 2:4
12 29.10.2017 UNL KLA 2:8
12 28.10.2017 LET KOM 0:5
12 28.10.2017 MBL HKM 1:3
12 28.10.2017 TEC TRI 0:4
12 28.10.2017 WAB HAV 3:1
12 28.10.2017 POM VSE 4:1
12 28.10.2017 KLP SLA 4:3
12 28.10.2017 MTT PLM 2:7
12 28.10.2017 HBR CEM 1:4
12 28.10.2017 KVA CHM 2:3p
12 28.10.2017 MDS PRE 4:2
12 28.10.2017 ZLN VIT 1:7
12 28.10.2017 SPA LIM 5:6sn
12 27.10.2017 PCE LIB 2:1
11 26.10.2017 KLA KVA 4:1
11 26.10.2017 LIB HBR 4:2
11 26.10.2017 KOM PCE 4:3
11 26.10.2017 TRI ZLN 1:2sn
11 26.10.2017 CHM MTT 8:3
11 26.10.2017 HKM LET 3:0
11 26.10.2017 PRE TEC 4:0
11 26.10.2017 MDS VSE 3:2p
11 26.10.2017 ZNS MBL 1:4
11 26.10.2017 PLM SPA 4:3
11 26.10.2017 VIT WAB 10:1
11 26.10.2017 HAV POM 9:0
11 26.10.2017 LIM KLP 12:0
11 26.10.2017 SLA UNL 6:2
10 22.10.2017 LIB KOM 4:3
10 21.10.2017 MDS HAV 2:3p
10 21.10.2017 HBR JIH 6:1
10 21.10.2017 LET ZNS 1:4
10 21.10.2017 PRE VSE 4:1
10 21.10.2017 MBL CEM 4:3
10 21.10.2017 POM VIT 0:12
10 21.10.2017 MTT SPA 0:1
10 21.10.2017 TEC ZLN 1:2p
10 21.10.2017 KLP PLM 0:8
10 21.10.2017 KVA SLA 7:2
10 21.10.2017 CHM KLA 4:3
10 21.10.2017 UNL LIM 1:11
10 21.10.2017 WAB TRI 2:4
10 19.10.2017 PCE HKM 2:3p
9 15.10.2017 PRE HAV 2:1
9 15.10.2017 KOM HBR 4:3
9 15.10.2017 VSE TEC 1:3
9 14.10.2017 CHM SLA 3:6
9 14.10.2017 KLA MTT 8:2
9 14.10.2017 MBL JIH 3:0
9 14.10.2017 VIT MDS 4:3
9 14.10.2017 LET CEM 2:8
9 14.10.2017 KLP SPA 3:6
9 14.10.2017 POM TRI 0:6
9 14.10.2017 UNL PLM 1:7
9 14.10.2017 WAB ZLN 2:6
9 14.10.2017 KVA LIM 6:9
9 13.10.2017 LIB HKM 1:2sn
8 12.10.2017 HKM KOM 4:1
8 12.10.2017 HBR MBL 2:4
8 12.10.2017 JIH LET 6:1
8 12.10.2017 ZNS LIB 3:5
8 12.10.2017 PLM KVA 7:1
8 12.10.2017 TRI MDS 4:5
8 12.10.2017 VIT PRE 5:3
8 12.10.2017 HAV VSE 7:0
8 12.10.2017 SPA UNL 6:3
8 12.10.2017 LIM CHM 6:1
8 12.10.2017 CEM PCE 6:3
8 12.10.2017 TEC WAB 3:2p
8 12.10.2017 MTT KLP 2:1
8 12.10.2017 SLA KLA 4:2
7 7.10.2017 PRE TRI 3:2
7 7.10.2017 KLA LIM 2:6
7 7.10.2017 PCE JIH 2:4
7 7.10.2017 HKM HBR 11:4
7 7.10.2017 KOM ZNS 2:1
7 7.10.2017 LET MBL 2:5
7 7.10.2017 VSE VIT 1:5
7 7.10.2017 POM WAB 4:3
7 7.10.2017 UNL KLP 3:2p
7 7.10.2017 HAV TEC 3:1
7 7.10.2017 SLA MTT 0:3
7 7.10.2017 ZLN MDS 2:1p
7 7.10.2017 KVA SPA 2:5
7 7.10.2017 CHM PLM 4:5sn
7 6.10.2017 LIB CEM 4:2
8 5.10.2017 ZLN POM 8:0
4 5.10.2017 UNL CHM 1:7
6 1.10.2017 KLP KVA 0:6
6 1.10.2017 VIT HAV 3:5
6 30.9.2017 PLM KLA 12:1
6 30.9.2017 MTT UNL 4:2
6 30.9.2017 HBR LET 5:1
6 30.9.2017 CEM KOM 4:2
6 30.9.2017 TEC POM 1:0
6 30.9.2017 ZLN PRE 5:2
6 30.9.2017 MBL PCE 7:4
6 30.9.2017 ZNS HKM 4:3
6 30.9.2017 WAB MDS 3:6
6 30.9.2017 TRI VSE 8:1
6 30.9.2017 JIH LIB 1:5
6 30.9.2017 SPA CHM 5:3
6 30.9.2017 LIM SLA 6:2
5 28.9.2017 CHM KLP 5:0
5 28.9.2017 LIB MBL 7:1
5 28.9.2017 KLA SPA 5:3
5 28.9.2017 TEC VIT 2:0
5 28.9.2017 HKM CEM 6:1
5 28.9.2017 ZNS HBR 4:2
5 28.9.2017 KVA UNL 6:3
5 28.9.2017 POM MDS 1:6
5 28.9.2017 VSE ZLN 0:7
5 28.9.2017 PRE WAB 6:2
5 28.9.2017 HAV TRI 7:2
5 28.9.2017 PCE LET 7:3
5 28.9.2017 LIM MTT 11:4
5 28.9.2017 SLA PLM 0:7
5 28.9.2017 KOM JIH 3:2
4 24.9.2017 POM PRE 2:14
4 23.9.2017 MTT KVA 1:2sn
4 23.9.2017 CEM ZNS 4:1
4 23.9.2017 PLM LIM 7:0
4 23.9.2017 JIH HKM 2:4
4 23.9.2017 MBL KOM 7:0
4 23.9.2017 TEC MDS 5:4
4 23.9.2017 LET LIB 1:3
4 23.9.2017 SPA SLA 6:1
4 23.9.2017 KLP KLA 1:5
4 23.9.2017 WAB VSE 3:0
4 23.9.2017 ZLN HAV 3:1
4 23.9.2017 HBR PCE 6:5p
4 22.9.2017 TRI VIT 4:5p
3 16.9.2017 PRE MDS 4:1
3 16.9.2017 PLM MTT 12:2
3 16.9.2017 CEM HBR 2:8
3 16.9.2017 CHM KVA 5:1
3 16.9.2017 ZNS JIH 3:5
3 16.9.2017 LIB PCE 5:1
3 16.9.2017 SLA KLP 1:2p
3 16.9.2017 KLA UNL 7:6sn
3 16.9.2017 LIM SPA 8:2
3 16.9.2017 VIT ZLN 7:2
3 16.9.2017 VSE POM 3:2
3 16.9.2017 HAV WAB 11:1
3 16.9.2017 HKM MBL 6:3
3 16.9.2017 TRI TEC 6:1
3 16.9.2017 KOM LET 0:4
2 14.9.2017 HBR LIB 2:5
2 14.9.2017 LET HKM 3:4p
2 14.9.2017 JIH CEM 6:3
2 14.9.2017 KLP LIM 3:17
2 14.9.2017 WAB VIT 2:4
2 14.9.2017 VSE MDS 2:5
2 14.9.2017 TEC PRE 0:5
2 14.9.2017 PCE KOM 5:6p
2 14.9.2017 SPA PLM 1:6
2 14.9.2017 MBL ZNS 7:6p
2 14.9.2017 UNL SLA 1:3
2 14.9.2017 MTT CHM 2:9
2 14.9.2017 POM HAV 0:9
2 14.9.2017 ZLN TRI 4:1
1 10.9.2017 SLA KVA 3:5
1 10.9.2017 VSE PRE 0:5
1 10.9.2017 VIT POM 3:1
1 9.9.2017 JIH HBR 0:3
1 9.9.2017 CEM MBL 0:3
1 9.9.2017 PLM KLP 12:0
1 9.9.2017 HKM PCE 3:2
1 9.9.2017 ZNS LET 4:3p
1 9.9.2017 KOM LIB 3:0
1 9.9.2017 KLA CHM 2:8
1 9.9.2017 HAV MDS 5:4
1 9.9.2017 LIM UNL 8:2
1 9.9.2017 SPA MTT 5:1
1 9.9.2017 TRI WAB 5:1
1 9.9.2017 ZLN TEC 3:1
1 3.9.2017 KVA KLA 1:4

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:01x
2:15x
2:1pp1x
3:04x
3:19x
3:27x
3:2pp4x
4:03x
4:18x
4:28x
4:310x
4:3pp3x
5:01x
5:17x
5:21x
5:33x
5:43x
6:01x
6:16x
6:24x
6:35x
6:5pp1x
7:03x
7:12x
7:25x
7:31x
7:41x
7:6pp1x
7:6sn2x
8:02x
8:12x
8:23x
8:32x
9:01x
10:01x
10:12x
11:11x
11:42x
12:03x
12:11x
12:21x
0:12x
0:22x
0:33x
0:42x
0:53x
0:62x
0:72x
0:81x
0:91x
0:121x
1:24x
1:2pp2x
1:2sn3x
1:34x
1:46x
1:55x
1:63x
1:74x
1:111x
2:3pp5x
2:47x
2:56x
2:64x
2:71x
2:84x
2:91x
2:111x
2:141x
3:42x
3:4pp3x
3:55x
3:63x
3:171x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn1x
5:6pp1x
5:6sn1x
6:91x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Krátké zprávy

MLÁDEŽ

Adrien Bartovič oceněn
Hráč šesté třídy Adrien Bartovič byl jako první hráč sportovních tříd oceněn za výkony a vzornou reprezentaci klubu. Odměnou mu bylo to, že před zápasem A týmu nastoupil společně s hráči na ledovou plochu, navíc po boku svého otce Milana Bartoviče. Více si můžete přečíst zde.
pátek 17.11.2017
Pešán o MS juniorů
Liberecký trenér Filip Pešán zhodnotil přípravy na nadcházející mistrovství světa juniorů, na kterém povede českou dvacítku jako hlavní kouč. V nominaci figuruje na pozici náhradníka také Tygr Kryštof Hrabík. Rozhovor si můžete přečíst zde.
čtvrtek 2.11.2017
NHL: Chlapík má 1. bod!
Útočník Filip Chlapík, který si prošel mládežnickými výběry Bílých Tygrů, zaznamenal v NHL první bod při svém premiérovém startu. Stalo se tak v utkání jeho Ottawy proti Philadelphii. Senators nakonec vyhráli 5:4.
pátek 27.10.2017

DALŠÍ AKTUALITY

Aukce WCH2016
Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!
pondělí 2.10.2017
Zápasy

Social stream