10:1! Šesťáci v Home Credit Areně nedali České Lípě šanci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šestá třída pokračuje v suverénních výkonech. Proti České Lípě si v domácím prostředí s chutí zastřílela a soupeři nasázela deset branek. Tygři se přitom rozjížděli trošku pomaleji, první gól vstřelili až na přelomu sedmnácté a osmnácté minuty. Poté už se však stavidla naplno otevřela. Pěti kanadskými body (3+2) se zaskvěl Jiří Svoboda!

10. kolo, úterý 19. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 17. Zeman (Horák), 19. Svoboda, 22. Svoboda, 24. Horák(Zeman), 26. V. Moussa (Svoboda), 36. Beránek (Svoboda), 36. Svoboda, 52. Zeman (Šťástková), 54. Šmucr, 59. Kříž (Beránek, Choma) - 34. Kintr (Grešl). Rozhodčí: Kaňkovský, Grundler. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 10:1.

Hrášek - Choma, Horák, Baksaláry, V. Moussa, Šmucr, Švec, Bernat, Hrabčák, Svoboda, Beránek, Skřebský, Kříž, Šťástková, Werner, Zeman.

HC Predators Česká Lípa

Hruška - Bárta, Ulbrichtová, Grešl, Vondruška, Sturhár, Uhlarik - Anděl, Chudada, Pavelka, Komžík, Čechal, Korobkin, Oliva, Kintr, Kulhánek, Hodný.

Václav Lacek
„Byl to dobrý zápas, který se hrál ve svižném tempu. K vidění bylo mnoho pěkných akcí a zákroků gólmanů na obou stranách.“

10. kolo, úterý 19. listopadu 2019

HC Predators Česká Lípa