Date of publication Author

Nadst, neděle 20. února 2005
1:12
(0:6, 1:4, 0:2)

Branky Liberce: 3. Dvořák (Mikyska, Psota), 5. Dvořák (Mikyska), 6. Mikyska, 9. Dvořák (Psota), 9. Mikyska (Psota), 14. Dvořák (Mikyska), 18. Černý (Psota), 21. Psota, 23. Dlouhý, 28.Mikyska (Jandejsek), 34. Slavík, 41. Mikyska. Střely na branku: 5:27. Průběh utkání: 0:9, 1:9, 1:12.

Hlavnička (od 25. Navrátil) - Myšák, Jandejsek, Slavík, Velechovský - Psota, Mikyska, Dvořák - Vlasák, Dlouhý, Černý.

Liberečtí byli od začátku zápasu lepší, výborně bruslili a díky skvělé kombinační hře se už v 1. třetině dostali do šestigólového vedení. Ve 2. třetině inkasovali Bílí Tygři jediný, nešťastnou náhodou vlastní gól. V závěrečné části hry už Liberec kontroloval hru a obránci si vyměnilli posty s útočníky a dohráli zápas v naprosté pohodě.