Date of publication Author

2. kolo, neděle 11. září 2005

Branky a nahrávky: Škoda, Turský, Jarolím, Bartoň. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Trutnov

Novota (Kudrnovský) - Arlt, Jarolím, Kubec, Kolmann, Nosek, Novotný, Turský - Bartoň, Bernard, Dvořák, Hrníčko, Kratochvíl, Myška, Pěkný.

Liberec byl po celý zápas lepším týmem, jak po stránce bruslení, tak nasazením. První branka zápasu padla po krásné kombinaci druhé pětky. Ve 20. minutě ji zakončil Robin Škoda.

Ve třetí třetině spadla z Bílých Tygrů nervozita a přidali ještě tři branky. Postupně se trefil Tomáš Turský, Václav Jarolím a Tomáš Bartoň. Bílí Tygři navíc předvedli perfektní obrannou práci, domácí za celý zápas ohrozili libereckého brankáře pouze sedmkrát.

2. kolo, neděle 11. září 2005

HC Trutnov