Date of publication Author

8. kolo, neděle 09. října 2005
4:6
(1:1, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky: 3. Bartoň (Suska), 32. Pěkný, 39. Hrníčko, 45. Škoda (Bartoň). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6.

Kudrnovský - Turský, Arlt, Hubáček, Kubec, Nosek, Kořínek, Novotný - Škoda, Myšák, Kratochvíl - Pěkný, Hrníčko, Bernard - Suska, Bartoň, Vondráček - Erler.

Hosté měli rychlejší nástup do utkání a ve 2. minutě se ujali vedení. Domácí vyrovnali zásluhou Bartoně hned v následující minutě. V dalším průběhu první třetiny branky nepadaly. Bílí tygři sice tlačili soupeře k jeho bráně, ale nevycházela jim koncovka.

Ve druhé části hry došlo ke zlomu. Domácí se sice snažili, ale stále špatná koncovka se podepsala na výsledku. Hosté se mnohokrát před Kudrnovského nedostali, ale když už se jim to povedlo, tak skórovali. Po třech inkasovaných brankách prohrávali Bílí Tygři po druhé třetině 1:4.

Na začátku třetí třetiny snížil Martin Pěkný na 2:4, ale nebylo to nic platné. Po chybě v obraně i brankáře zvýšili hosté ve 35. minutě na 2:5. Ve 39. minutě se Bílí Tygři ještě jednou pokusili o zvrat, Dominik Hrníčko vstřelil branku. Hosté odpověděli za dvě minuty a také gólem. Znovu to tedy bylo o tři branky a do konce utkání zbývaly čtyři minuty. Během nich panovala na ledě nervozita, ale hosté svůj náskok hájili statečně. Škoda sice ve 45. minutě vstřelil čtvrtou branku Bílých Tygrů, ale už tím jen kosmeticky upravil výsledek na konečných 4:6.