Date of publication Author

9. kolo, neděle 16. října 2005

Branky a nahrávky LBC: 11. Myška. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Navrátil - Arlt, Nosek, Novotný O., Hubáček, Kořínek, Turský - Bartoň, Hrníčko, Jarolím - Škoda, Pěkný, Suska P. - Kubec, Myška, Vondráček.

Zápas měl od počátku dobrou úroveň s velkým nasazením na obou stranách. Domácí se ujali ve 2. minutě zápasu vedení, ale Tygři dokázali vyrovnat v 11. minutě po individuální akci, střelcem byl Myška.

Ve 24.minutě se Pardubice dostali opět do vedení. Liberečtí, ale nedokázali vzápětí využít přesilovou hru.

Závěrečná třetina přinesla hezkou podívanou z obou stran. Hrál se pohledný hokej, ale již bez brankového efektu. Domácí nevyužili přesilovku ve 33. minutě. Stejně se ale vedlo Tygrům v následující minutě a poté i ve 44. minutě. Přesilové hry nevyužili. Smolařem zápasu byl Škoda, který dvakrát neproměnil vyloženou šanci před soupeřovou brankou.

9. kolo, neděle 16. října 2005