Date of publication Author

14. kolo, sobota 12. listopadu 2005

Branky a nahrávky: 42. Myška (Kratochvíl). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:9.

Novota (24. Kudrnovský) - Turský, Novotný, Hubáček, Nosek, Arlt, Kořínek - Erler, Hrníčko, Kratochvíl - Suska P., Myška, Jarolím - Kubec, Bernard.

V utkání nevalné úrovně nenavázali Bílí Tygři na vynikající výkon z minulého týdne v Benátkách. Zaostávali za soupeřem ve všech herních činnostech. Ani výkon brankářů (Novota inkasoval z pěti střel čtyři branky) nebyl dobrý, ani jeden z nich nebyl výraznější oporou. Slabou náplastí byla branka Myšky po přihrávce Kratochvíla, která ale nic neřešila, pouze kosmeticky upravila konečný, dost krutý výsledek.

14. kolo, sobota 12. listopadu 2005