Date of publication Author

15. kolo, neděle 13. listopadu 2005
6:1
(0:1, 2:0, 4:0)

Branky a nahrávky: Kratochvíl (Hrníčko, Dvořák). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 6:1.

Kudrnovský - Turský, Novotný, Hubáček, Nosek, Arlt - Dvořák, Hrníčko, Kratochvíl - Bartoň, Myška, Jarolím - Kubec, Suska P., Bernard - Erler.

Utkání mělo nadprůměrnou úroveň a Tygři podali solidní výkon. Po ukázkové kombinaci prvního útoku zakončoval samostatný nájezd Kratochvíl (po asistencích Hrníčka a Dvořáka) a Tygři se mohli poprvé a bohužel také naposledy radovat z vedení v utkání. vydrželo jim celou první třetinu.

Na začátku druhé třetiny domácí tým vyrovnal a v brzké době přidal i druhou branku. Od té chvíle začali mít hradečtí v utkání převahu. Bílí Tygři se ještě ve zbytku druhé třetiny drželi statečně a skóre už se neměnilo, ale bylo otázkou času, kdy domácí jejich obranný val prolomí.

Závěrečná třetina přinesla čtyři góly v Tygří síti, projevila se spíše fyzická než herní převaha domácího týmu. I přes opticky vysokou porážku si Bílí Tygři zaslouží uznání, výsledek předvedené hře neodpovídá.