Date of publication Author

17. kolo, čtvrtek 24. listopadu 2005

Branky a nahrávky: Hrníčko (Dlouhý, Dvořák). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Navrátil M. - Arlt, Navrátil J., Novotný, Jarolím, Kolman, Kubec - Dlouhý, Hrníčko, Suska J. - Pěkný, Šír, Černý - Bartoň, Myška, Potocký - Erler, Dvořák, Bernard.

Tygři, v nejsilnější „třídní“ sestavě, nenavázali na vynikající výkon proti Dvoru Králové a nechali se zaskočit výborně hrajícím soupeřem. Jednu z několika chyb Tygrů v obraně hosté využili a v první třetině se ujali vedení. Útoky Tygrů končily na vynikajícím brankáři domácího Jablonce. Tygři zaostávali za soupeřem jak v bojovnosti a nasazení, tak v kombinaci a důrazu.

Jablonec se v druhé třetině dostal do dvoubrankového vedení po ukázkové akci svého druhého útoku. V průběhu celé třetiny takticky drželi svůj náskok a Bílé tygry do žádné vážnější akce nepustili.

Bílí Tygři se brankově prosadili až ve třetí třetině, ale bylo to příliš pozdě, než aby to stačilo alespoň na vyrovnání. Hrníčko totiž vsítil branku po pěkné kombinační akci pouhých 5 vteřin před koncem celého utkání.

17. kolo, čtvrtek 24. listopadu 2005