Date of publication Author

19. kolo, neděle 04. prosince 2005
4:8
(2:3, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: Vondráček, Nosek, Bernard, Kratochvíl. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:8.

Kudrnovský - Arlt, Nosek, Turský, Hubáček, Novotný O. - Pěkný, Dvořák, Vondráček - Bartoň, Myška, Kratochvíl - Škoda, Kubec, Bernard - Erler.

Tygři sehráli poměrně kvalitní utkání se soupeřem, který přicestoval s 11 hráči základní sestavy. Přesto tento počet stačil na soupeřovo vítězství. Střední útočník z hostující první pětice vstřelil Tygrům 5 branek a téměř sám rozhodl o vývoji utkání. V brance Tygrů podal vynikající výkon L. Kudrnovský, který měl během zápasu téměř 50 zákroků! Protože na utkání dorazilo jen 5 obránců Tygrů, střídali se Nosek a Turský na dva pravé obránce.

První třetina začala výborně, když Vondráček vypíchl kotouč zmatenému nymburskému obránci a po 8 vteřinách vsítil první branku. Po vydařeném oslabení Tygři vyhodili kotouč na soupeřova brankáře, kterému kotouč utekl a z trestné lavice vyjíždějící Nosek zasunul kotouč do prázdné branky, 2:0. Po této druhé brance převzali otěže utkání hráči Nymburku a během dvou minut vyrovnali a poté přidali třetí branku.

Na začátku druhé třetiny udeřili hosté a hned poté Tygři Bernardem snížili na rozdíl jediné branky. Potom se ale několikrát prosadili hosté a z náporu vytěžili až tříbrankové vedení po dvou třetinách.

V závěrečné třetině padly ještě tři branky, za Bílé Tygry upravil výsledek utkání Kratochvíl po přihrávce Bartoňě. Soupeř v pohodě dovedl utkání do vítězného konce.