Date of publication Author

20. kolo, sobota 10. prosince 2005

Branky a nahrávky: Hrníčko (Dvořák), Hrníčko (Kratochvíl). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kudrnovský (Novota) - Artl, Kořínek, Karas, Hubáček, Novotný, Nosek - Dvořák, Hrníčko, Kratochvíl - Suska P., Pěkný, Vondráček - Škoda, Kubec, Erler.

Tygři nastoupili k utkání s vervou a odhodláním a výsledkem bylo rychlé vedení po ukázkové akci dvojice Hrníčko – Dvořák. Střelcem byl Hrníčko. Po tomto úvodním gólu Tygři polevili, a přestože měli po celé utkání více ze hry a byli lepším týmem, vítězství se nedočkali. Vynikajícím výkonem se prezentoval třetí útok (Škoda, Kubec, Erler), který byl bez diskuse nejlepší útočnou trojicí. Po odhodlaném a bojovném výkonu soupeř zaslouženě vyhrál.

20. kolo, sobota 10. prosince 2005