Date of publication Author

21. kolo, neděle 11. prosince 2005

Branky a nahrávky: Suska J. (Dvořák), Dvořák (Kolmann), Hrníčko (Suska J.). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kudrnovský - Artl, Kolmann, Nosek, Hubáček, Novotný, Karas - Dvořák, Hrníčko, Suska J. - Potocký, Pěkný, Černý - Škoda, Kubec, Bartoň - Erler.

Bílí Tygři sehráli jedno ze svých nejlepších utkání a zaslouženě vyhráli.

Po důrazné hře u branky soupeře se Tygři dostali do vedení po střele Susky. Domácí soupeře přehrávali, ale střelecky se jim tolik nedařilo.

Hosté propásli velikou šanci na vyrovnání ve 25. minutě. Bílí Tygři odpověděli tím nejlepším způsobem. Hned v minutě následující vstřelil Dvořák druhou branku Bílých Tygrů a uklidnil tak své spoluhráče.

Ve třetí třetině hráli domácí chytře a takticky, vedení jim pojistil v závěru utkání Hrníčko a to dokonce při vlastním oslabení. Po třetí brance se hra uklidnila a domácí dovedli zápas v klidu do vítězného konce. Dobrý výkon podal v brance Bílých Tygrů Kudrnovský a po zásluze si připsal na své konto vychytanou nulu.

21. kolo, neděle 11. prosince 2005