Date of publication Author

23. kolo, sobota 07. ledna 2006

Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3.

Kudrnovský - Karas, Novotný, Navrátil, Nosek, Arlt, Kořínek - Dvořák, Hrníčko, Kratochvíl - Bartoň, Myška, Jarolím - Pěkný, Suska, Škoda - Bernard, Erler.

Bílí Tygři působili celé utkání matným dojmem, nebojovali, hráli odevzdaně. Domácí tým hrál co potřeboval a v každé třetině vstřelil jednu branku a náskok si v poklidu hlídal až do konce.

23. kolo, sobota 07. ledna 2006