Date of publication Author

24. kolo, neděle 08. ledna 2006
1:1
(0:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 38. Šír (Suska). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1.

Kudrnovský - Kolmann, Hubáček, Karas J.,,Navrátil, Arlt, Nosek - Dlouhý, Hrníčko, Suska - Šír, Potocký, Černý - Myška, Pěkný, Škoda - Bartoň.

Bílí Tygři začali utkání s favoritem soutěže ve vysokém tempu a nasazení. Nenechali soupeře převzít iniciativu a dobrým bruslením nepustili Hradec z obranného pásma. Bohužel nekorunovali výkon vstřelenou brankou.

Druhá třetina připomínala tu první jen velice vzdáleně. Bílí Tygři hodně zaostávali za svým výkonem z první třetiny. Soupeř se dostal do několika šancí, ale brankář Tygrů Kudrnovský svůj tým podržel. Protože ani liberečtí střelci se moc nečinili, skončila i druhá třetina bez branek.

Ve třetí třetině se úroveň hry znovu zdvihla a to na obou stranách. Domácí ale nechali trestuhodně uniknout soupeřova útočícího hráče, který sporným gólem otevřel účet utkání. Tato branka ještě více vyburcovala Tygry k agresivitě u soupeřovy branky. Také hra v poli se ještě zlepšila. Ve 38. minutě předvedla dvojice Šír – Suska velmi pěknou kombinační akci, na jejímž konci byla přesná trefa do horního růžku hostující branky. Úspěšným střelcem byl Šír. Závěr utkání byl oboustranně velmi kvalitní, branka už nepadla, ale nerozhodný výsledek odpovídá průběhu utkání.