Date of publication Author

27. kolo, neděle 29. ledna 2006
7:0
(1:0, 2:0, 4:0)

Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Novota - Arlt, Novotný O., Nosek, Karas - Dvořák, Hrníčko, Myška - Potocký, Pěkný, Kubec.

Bílí Tygři nastoupili k utkání ve velice okleštěné sestavě, celé utkání hráli na dvě pětky. V první třetině ještě fyzicky stačili domácím, kteří se ujali vedení 1:0. I ve druhém dějství dokázali Bílí Tygři alespoň částečně eliminovat dobře bruslící domácí hráče, inkasovali pouze dvakrát. Vývoj zápasu dával určitou naději na přijatelný výsledek. Ve třetí třetině ale hosté fyzicky odpadli a domácí toho využili. Brankáři Novotovi nasázeli ještě čtyři góly, a tak si torzo páté třídy odvezlo z Pardubic až moc krutou porážku 7:0.