Date of publication Author

32. kolo, neděle 26. února 2006

Branky a nahrávky: . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3.

Navrátil ( Novota ) - Karas, Kořínek, Arlt, Turský, Novotný, Nosek - Dvořák, Pěkný, Jarolím - Myška, Hrníčko, Kratochvíl - Kubec, Bernard, Škoda.

Bílí Tygři přivítali v dalším mistrovském utkání tým z Kolína. Úvodní překvapení z toho, že se utkání hraje V Tipsport areně, hosty rychle přešlo a svou důraznou hrou překvapili domácí tým. Na každou třetinu si hosté "připravili" jeden gól do domácí sítě a vyrovnaným výkonem došli k vítězství. Hra Tygrů byla bez důrazu a bez nasazení, které je k vítězství v utkání nepostradatelné.

32. kolo, neděle 26. února 2006