Date of publication Author

33. kolo, neděle 05. března 2006
4:1
(2:1, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Vondráček (Pěkný, Dvořák). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

Kudrnovský - Nosek, Novotný, Hubáček, Karas, Arlt, Navrátil J. - Dvořák, Pěkný, Vondráček - Suska P., Hrníčko, Kratochvíl - Škoda, Kubec, Erler.

Bílí Tygři, oslabeni o hráče, kteří museli nastoupit za 6. třídu na Spartě, podali statečný výkon. Torzo třídy bojovalo, ale domácí se ujali vedení 2:0. Po dorážce Vondráčka svitla hostům naděje, první třetina skončila 2:1.

Druhá třetina začala smolně a po nepříliš úspěšném představení brankáře Kudrnovského (chytal nachlazený) se domácí ujali vedení 4:1. Hostům už nezbývali síly na zvrat.

Třetí třetina byla herně vyrovnaná, Bílí Tygři statečně drželi krok s domácím týmem. Na vstřelení gólů už to ale nestačilo, a tak výsledek stanovila první a druhá třetina.