Date of publication Author

35. kolo, pátek 17. března 2006
2:6
(2:1, 0:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 13. Dlouhý, 19. Suska (Potocký), 26. Dvořák (Kubec, Pěkný), 35. Dlouhý, 38. Dlouhý (Suska), 44. Suska (Dlouhý). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 2:3, 2:6.

Najman - Arlt, Kolmann, Novotný O., Jarolím, Hubáček, Navrátil J. - Potocký, Dlouhý, Suska J. - Myška, Šír, Černý - Dvořák, Pěkný, Škoda - Kubec.

Bílí Tygři nastoupili ke svému poslednímu utkání letošní mistrovské soutěže s odhodláním pokračovat ve vítězném tažení a navázat na slušný výkon z minulého kola proti Pardubicím. V brance Tygrů dostal od začátku utkání šanci Petr Najman a své premiéry v dresu 5. třídy se zhostil na výbornou.

Velkou překážkou ve snaze Tygrů rozhodnout utkání v jeho počátku byl vynikající soupeřův brankář, který Tygry potrápil již v minulých vzájemných utkáních. Bílí Tygři i při velkém tlaku nedokázali skórovat. Když si jeden z obránců Tygrů nešťastně srazil nahozený kotouč do vlastní brány, ujal se soupeř vedení. Zanedlouho poté z náhodné akce domácí dokonce utekli Tygrům na rozdíl dvou branek. Vzhledem k průběhu třetiny to byl vývoj více než překvapivý. Hosty vrátil do hry Dlouhý, který naštěstí před koncem první třetiny snížil na rozdíl jediné branky.

Ve druhé třetině hosté ještě přidali na důrazu, zejména v koncovce a výsledkem byly branky z hole Susky a později Dvořáka, kterými Bílí Tygři otočili vývoj utkání.

Třetí třetina už byla plně v režii Bílých Tygrů, zejména dvojice Dlouhý - Suska doslova řádila. Dlouhý si připsal na konto dvě branky, završil hattrick a skóre zápasu uzavřel minutu před koncem Suska.