8:0
(1:0, 2:0, 5:0)

Souboje: Kysilka 2, Klinger 3, Petříček 1

Zajíček, Dědek – Kysilka, Stránský, Petříček, Jadrný – Straka, Klinger, Šír – Lukeš, Dittrich, Černý – Vyvadil, Janda, Myšák.

Začátek zápasu byl pro Bílé Tygry velmi slibný, ovšem promarnili několik vyložených šancí a po chybě obrany v sedmé minutě inkasovali první gól. Další gól padl do liberecké branky hned v úvodu 2. třetiny, po něm se však hra našich výrazně zlepšila a na řadu přišli další šance i samostatné nájezdy, ale ani tenkokrát se jich nepodařilo využít. Po dalším vstřeleném puku za záda našeho brankáře ve 24. minutě se domácím podařilo hosty dostat do tlaku, který si udrželi až do konce druhé části hry. V poslední třetině již páťáci neměli dostatek sil proti starším klukům z Metuje a třetinu prohráli 5:0.